Valla uus keskkonnaspetsialist on Kadri Aljas

kadri aljas, pilt liina siniveer

Esmaspäeval alustas vallavalitsuse keskkonnaspetsialistina Kadri Aljas, kes on lõpetanud Tartu ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonnas magistriõppe keskkonnatehnoloogia erialal ning elanud Hiiumaal viimased viis aastat.  

Kadri on varasemalt töötanud tootmisettevõtte kvaliteediosakonnas, kus tegeles muuhulgas ka ettevõtte keskkonnaaruandlusega. Enne Hiiumaale kolimist töötas ta aga Kuressaares keskkonnaameti looduskasutusspetsialistina. "Sealne töökogemus andis hea kogemuse seadusandlusest lähtuvate tööülesannete täitmisel, mida mul tuleb  teha ka keskkonnaspetsialisti ametikohal," ütles Kadri. 

Uuest töökohast ootab Kadri põnevaid väljakutseid ja võimalust end keskkonnaalaselt veelgi täiendada. "Siin elatud viie aasta jooksul on mulle selgeks saanud, et suuremat tähelepanu vajab jäätmevaldkond," kirjeldab ta põhilist ülesannet oma töölaual.  

Kadri eesmärk on panustada uute toimivate lahenduste välja töötamisse: "Olen väga motiveeritud panustama Hiiumaa keskkonna ja inimeste heaolusse, et meil oleks siin ikka puhas ja hea elada." Enda tugevustena nimetab ta sihikindlust, kohusetundlikkust ja koostöötahet. 

Tere tulemast kollektiivi, Kadri!