Kaasava eelarve ideede esitamise tähtaeg on 20. septembril!

Kõik Hiiumaa elanikud saavad kaasa rääkida, kuidas kasutada 2020. aasta valla eelarvest 50 000 eurot nii, et see tooks kasu võimalikult paljudele hiidlastele. Seega, kui teil on väärt ettepanek või näete lahendust ootavat kitsaskohta, siis andke sellest märku! Teretulnud on ka varasemalt esitatud ettepanekud, mis on seni jäänud teostamata. Ühe idee hinnanguline maksumus saab olla 1 000–10 000 eurot.

Pange ideed teele!💡

Kaasavasse eelarvesse saab teha ettepanekuid avalikult kasutatavateks investeeringuteks või sündmuse korraldamiseks. Eelmine kaasav eelarve tõi renoveeritud tenniseväljaku Emmastesse, laste mänguväljaku Kärdla linnaparki ja parendustööd Reigi pastoraati. Rajamisel on bussiootepaviljon Käina kooli juurde, välijõusaal Padarimäe piirkonda ja madalseiklusrada Paladele.

Ettepanekud valla kaasavasse eelarvesse saab saata hiljemalt 20. septembril e-postile valitsus@hiiumaa.ee või tuua paberkandjal vallamajadesse üle Hiiumaa.

ℹ️Küsimuste korral pöörduge Hiiumaa vallavalitsuse arenguspetsialisti poole e-postil aivi.telvik@hiiumaa.ee või telefonil 517 5585.

ℹ️Täpsem info valla kodulehel: http://bit.do/kaasaveelarve