Viimased vabad kohad täiendkoolitusel „Väärikas mootorsõidukijuht“

Maanteeamet korraldab juba 8. oktoobril vähemalt 60aastastele Hiiumaa aktiivsetele autojuhtidele kahepäevase täiendkoolituse, mille eesmärk on toetada eakat juhti, leida tema sõiduoskuses kitsaskohad ja julgustada koolituse läbinuid liikluses aktiivselt osalema.

See on väärt koolitus, millest tasub osa võtta! Tule ise – või kui vanust napib – jaga infot ema-isa või vanaemade-vanaisadega!

Koolituselt, mis koosneb teoreetilisest osast ja sõidutundidest, saab rohkelt asjalikke näpunäiteid: ülevaate suurematest muudatustest liiklusseaduses ja individuaalse sõidutunni.
Pärast teoreetilist õpet viiakse järgmise kolme päeva jooksul kõigile osalejatele läbi individuaalne sõidutund, kus saab keskenduda juhi individuaalsetele vajadustele – reguleeritakse sõiduasendit, harjutatakse juhtimisvõtteid erinevatel kiirustel, teiste liiklejatega arvestamist, parkimist ning praktiseerida saab ka ökonoomse sõidu võtteid. Koolitatava soovi korral sõidetakse läbi raskesti mõistetavaid liikluskorralduslahendusi.

Osalema ootame vähemalt 60aastaseid iganädalaselt autot juhtivaid mootorsõidukijuhte, kellel on B-kategooria juhtimisõigus ja kehtiv tervisetõend. Koolitus algab teisipäeval, 8. oktoobril kl 10 vallavalitsuse II korruse saalis.

Koolitusel osalemise soovist andke teada Martina Martinsonile aadressil martina.martinson@hiiumaa.ee või helistades numbrile: 5860 0972.

Koolitust toetab Hiiumaa vallavalitsus