« Tagasi

Pühadeaegne lennuühendus ja uus piletihind

Tallinna–Kärdla-Tallinn lennuk lendab pühade ajal tavapäraselt, väljudes vastavalt nädalapäeva sõiduplaanile: esmaspäevast reedeni hommikul ja õhtul, laupäeval-pühapäeval kord päevas. 

17. juunist muutusid piletihinnad. Ühe suuna tavapilet maksab Kärdla liinil nüüd 28 eurot. Piletitüüp FLEX, millel on andmete muutmine lisatasuta, maksab 37 eurot. Pileteid saab osta nii lennuvedaja kodulehelt flynyx.com kui ka Kärdla lennujaam kassast, tel 463 1381.

Põhihinnast 15% soodsamalt saavad lennata 2-6 lapsed, reisijad alates 65. eluaastast, statsionaarses õppevormis põhi- või keskharidust omandavad õpilased, kuni 24aastased üliõpilased ja raske või sügava puudega isiku saatjad.

Tasuta on lend kuni 2aastastele lastele, raske või sügava puudega isikutele ning raske või sügava puudega isikut saatvale juht- või abikoerale.

Hea teada:

  • Lennule registreerimine lõpeb Tallinna lennujaamas 30 minutit ja Kärdla lennujaamas 20 minutit enne reisi väljumist.

  • Lennule saab registreerida ka Nyxairi veebilehel 24 tundi enne lennu plaanikohast väljumist. t. 

  • Pagasireeglid Tallinna ja Kärdla lennujaamades on erinevad. Täpsemalt saab Kärdla poolel kehtivatest nõuetest lugeda Kärdla lennujaama kodulehelt https://airport.ee/kardla-airport/for-passengers/

  • Erivajadustega reisijate ja nende saatjate reisi vormistamiseks palume esitada vastav avaldus varakult OÜ NyxAir klienditoele support@nyx.ee, täpsem info tel 634 7236.

  • Lennuvedaja OÜ NyxAir toe nombril 634 7236 vastab teenindaja 2 tundi enne ja 1 tund pärast sõiduplaanijärgset lennuaega.

  • Liinilende teeb 33-kohalise lennuk Saab 340A, lend kestab 30 minutit.