« Tagasi

Kärdla osavald annab rendile Teabemaja esimese korruse ruumid

Kärdla osavald kuulutas välja eelläbirääkimistega pakkumise vallavara kasutusse andmiseks. Eelläbirääkimistega pakkumise korras kasutusse antavaks varaks on Kärdla linnas aadressil Uus tn 4/3 asuva hoone esimese korruse ruumid. Ruumid antakse kasutusse viieks aastaks. Hoones on tsentraalküte, ühisveevarustus ja –kanalisatsioon ja elekter. Hoone esimesel korrusel on kaks eraldi sissepääsu, kaks eraldi wc-d ja duširuum. Ruumid vajavad hooldusremonti.

Ruumidega on võimalik tutvuda eelläbirääkimistega pakkumisel osaleda soovival isikul eelneval kokkuleppel. Kontakt: haldusjuht Elvis Laasik, elvis.laasik@hiiumaa.ee, 5886 1126.

Pakkumise alghind on 1000 eurot kuus. Pakkumise hindamisel arvestatakse töökohtade loomist paikkonda ja planeeritava tegevuse sobivust laste- ja haridusasutuste lähedusse. Pakkumisest osa võtta sooviv isik peab tegema kirjaliku pakkumise, mis sisaldab planeeritava tegevuse ideekavandit ja pakkumise hinda.

Pakkumise peab esitama hiljemalt 1. augustiks 2024 kell 12:00 kinnises ümbrikus märgusõnaga „Teabemaja konkurss" Hiiumaa Vallavalitsusele aadressil Keskväljak 5a, Kärdla.

Rohkem infot Hiiumaa Vallavalitsuse korralduses: https://atp.amphora.ee/hiiumaavv/index.aspx?itm=322485

Foto: Marko Ranna