Aasta tugispetsialist on Iris Degtjov!

Aasta õpetaja konkursi "Eestimaa õpib ja tänab" laureaat on aasta tugispetsialist Iris Degtjov Rajaleidja keskusest Kärdlas! Palju õnne!

Laupäeval, 3. oktoobril Alexela Kontserdimajas toimunud aasta õpetaja galal kuulutati välja laureaadid 12 kategoorias ning anti välja kolm riiklikku haridustöötaja elutööpreemiat. Kümne kategooria laureaadid pälvisid 10 000 eurot ning elutööpreemia laureaadid 65 000 eurot. Esmakordselt said rahalise preemia suurusega 3000 eurot ka kümne kategooria nominendid, kes ei osutunud laureaadiks. Väiksemate auhindadega tunnustati hariduse sõbra ja haridusteo kategooria laureaate ja nominente.

Aasta õpetaja konkurss algas kevadel, mil kandidaate said esitada kõik soovijad. Kokku esitati 2051 kandidaati. Järgmise sammuna asusid tööle piirkondlikud komisjonid ning kõrghariduskomisjon, kelle arutelude tulemusel jõudis finalistide vooru 235 õpetajat ja haridustöötajat. Nende seast valis riiklik komisjon välja igas kategoorias kolm nominenti, kelle seast selgusid laureaadid.