« Tagasi

Hiiumaa nädala eelinfo: 21.-27. november

Hiiumaa vald kogub vallavalitsuse, osavallavalitsuste, valla hallatavate asutuste ja sihtasutuste nädala eelinfo. Hiiumaa sündmuste lisainfot vaata veebilehelt www.hiiumaa.ee  

 

Hiiumaa vallavalitsus ja osavallavalitsused 

Vallavalitsus ja osavallavalitsused korraldavad oma ametnikele ja töötajatele kaugtöö nii paljudele kui võimalik. Seega võimalusel kirjutage või helistage inimesele, kellega soovite suhelda. Valla töötajate ja ametnike kõik kontaktid. 

 

E, 21. november 
Kl 9 vallavalitsuse ja osavallavalitsuste ühine videokoosolek Teamsis. 
Kl 9.30-12.30 osalevad jäätmespetsialist Kadri Aljas ja keskkonnaspetsialist Kristiina Randlaht riigi jäätmekava 2022-2028 tutvustaval kohtumisel veebis. 
Kl 11-12 osalevad noorsootööspetsialist Birgit Lukk ja ennetusspetsialist Martina Martinson Hiiumaa noorsootöötajate kohtumisel Käina noortekeskuses.  
Kl 13-14 osaleb ennetusspetsialist Martina Martinson Riigikantselei korraldatud kriisideks valmisoleku seaduse tutvustusel veebis. 
Euroopa Komisjoni Eesti esinduse visiit Hiiumaale: esinduse juht Vivian Loonela kohtub Hiiumaa Gümnaasiumi õpilastega ja Hiiumaa Vallavalitsusega, külastab Hiiumaa Spordikeskust ning ettevõtteid Hiiumaa Tarbijate Ühistu, M Ja P Nurst, Dagöplast AS. 
Alustab tööd Kõrgessaare osavalla sekretär Liisa Maksan. 
 

T, 22. November 
Kl 9 vallavalitsuse ja asutuste juhtide videokoosolek Teamsis. 
Kl 16-17 Hiiumaa Kaunid Kodud tänuüritus. 

 

K, 23. november 
Kl 8.30 vallavalitsuse istung. 
Osaleb arhitekt Kaire Nõmm Tallinnas Eesti Arhitektide Liidu korraldataval konverentsil "Rohepöörde väljakutsed ruumiloomes".   
23. novembri lõunast 24. novembri lõunani toimub vallavalitsuse koolitusreis Pärnu. 

 

N, 24. november 
Ilmub Hiiumaa Teataja. 
Kl 9.30.11.50 osalevad jäätmespetsialist Kadri Aljas ja keskkonnaspetsialist Kristiina Randlaht veebiseminaril "Ringsed ja kestlikud tekstiilid!" teamsis. 
Kl 11.30-14.30 võõrustab vallavalitsuse kantselei Saaremaa vallavalitsuse kantseleid.  

 

R, 25. november 
Kl 16 osaleb vallavanem Hergo Tasuja vabaühenduste tunnustamisel. 
Kl 19 osaleb vallavanem Hergo Tasuja HIIG playbox sündmusel. 

 

P, 27. november 
I advendi sündmused üle saare. 

 
Töölt eemal 
24.-25. novembril on eemal vallavanem Hergo Tasuja. 

 

Valla hallatavad asutused ja sihtasutused 

 

N, 24. november 
Kell 18-20 Vestlusõhtu ettevõtjatega: EHITUS. Korraldab arenduskeskuse projektijuht Angela Koit koostöös Hiiumaa Ettevõtjate Liiduga. 

 

R, 25. november 
Kl 16-18.30 toimub vabaühenduste tunnustussündmus Palade kooli saalis. Korraldab arenduskeskuse MTÜ konsultant/programmide koordinaator Kaja Sõrmus.