Tööpakkumine: Vigri lasteaiaõpetaja

Lasteaed Vigri Kõrgessaares võtab tööle oma rõõmsasse ja tegusasse  kollektiivi 2 lasteaiaõpetajat.

Peamised tööülesanded:

  • lasteaiarühma õppe- ja kasvatustöö kavandamine, korraldamine ja läbiviimine, kasutades mitmekesiseid õppemeetodeid, -vara ja -keskkondi;
  • turvalise arengukeskkonna loomine;
  • laste arendamine arvestades nende individuaalseid eripärasid ja selleks vajaliku koostöö tegemine;
  • osalemine lasteaia arendustegevustes.

Nõudmised kandidaadile:

  • kvalifikatsiooninõuetele vastav haridus (kõrgharidus ja pedagoogilised kompetentsid) või selle omandamine;
  • avatus haridusuuendustele ja enesetäiendamisele;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • õpetaja tööks vajalik arvuti käsitlemise oskus;
  • väga hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb:

  • positiivne ja rõõmsameelne ellusuhtumine;
  • algatusvõime ja loovuse olemasolu;
  • kohusetundlikkus, ausus;
  • eelnev töökogemus.

Pakume:

  • 1,0 koormusega inspireerivat tööd lastega;
  • erialaseid koolitusi;
  • toetavat kollektiivi;
  • noorele spetsialisti toetust  200 eurot kuus kahe aasta jooksul;
  • sõidukompensatsiooni isikliku sõiduauto kasutamisel.

Tööle asumine 01.09.2024.

Kandideerimiseks esita elulookirjeldus ning haridust tõendava dokumendi koopia hiljemalt 7. juuniks 2024 digitaalselt allkirjastatuna meiliaadressile maia.jopiselg@hiiumaa.ee.

Lisainfo: Vigri lasteaia direktor Maia Jõpiselg, maia.jopiselg@hiiumaa.ee , 5189024.