Maa- ja ehitusvaldkonna ametnikud

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Emmaste maa- ja ehitusspetsialist

Pilvi Post

462 2445

pilvi.post@hiiumaa.ee

 

Kõrgessaare ja Kärdla maaspetsialist Kai Vahtra 463 6085 kai.vahtra@hiiumaa.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Kõrgessaare ehitusspetsialist Maiken Lukas 5191 7709 maiken.lukas@hiiumaa.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Kärdla ehitusspetsialist        
Käina maaspetsialist Merilin Kaevandes 462 2882 merilin.kaevandes@hiiumaa.ee  
Käina ehitusspetsialist Veronika Kaevandes 462 2882 veronika.kaevandes@hiiumaa.ee  
Pühalepa maaspetsialist Mai Julge 463 6845
504 2390
mai.julge@hiiumaa.ee  
Pühalepa ehitusspetsialist Reet Nisumaa 463 6846 reet.nisumaa@hiiumaa.ee