Vallavolikogu liikmete kontaktid

Hiiumaa vallavolikogu koosseis valiti neljaks aastaks 17. oktoobril 2021. Valimistulemuste alusel jaotusid kohad 23-liikmelises volikogus: Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7 kohta, valimisliit Ühine Hiiumaa 5 kohta, Eesti Keskerakond 4 kohta, Eesti Reformierakond 3 kohta, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2 kohta, ISAMAA Erakond 2 kohta.

Koalitsiooni moodustasid 11. novembril Sotsiaaldemokraatlik erakond, valimisliit Ühine Hiiumaa ja Reformierakond.

Vallavolikogu esimees on Anu Pielberg, aseesimees Tõnis Paljasma.

Vallavolikogu fraktsioonid

 

Anu Pielberg
E-post: anu.pielberg@tiksimhiiumaa.ee
Telefon: 510 7299

 

Aili Küttim
E-post: aili.kuttim@tiksimgmail.com
Telefon: 515 8921

 

Sander Kopli
E-post: sander@tiksimhiiumaale.ee
Telefon: 505 2661

 

Aira Toss
E-post: aira.toss@tiksimerametsaliit.ee
Telefon: 5648 8601

 

Tuuli Tammla
E-post: tuuli@hiiumaa.ee
Telefon: 511 1723

 

Riho Rahuoja
E-post: riho.rahuoja@tiksimgmail.com
Telefon: 5333 5116

 

Maris Nõmmik-Kärtner
 

 

Evelin Lehtsaar
E-post: evelin@tiksimelc.ee
Telefon: 524 6400

 

Inge Talts
E-post: inge.talts@tiksimgmail.com
Telefon: 526 9912

 

Antti Leigri
E-post: antti.leigri@tiksimgmail.com
Telefon: 520 3550

 

Artur Valk
E-post: artur.valk@hiiumaa.ee
Telefon: 505 5732

 

Ants Vahtras
E-post: ants@tiksimpildikoda.ee
Telefon: 520 3783

 

Maiu Toomemäe
E-post: maiu.toomemae@tiksimgmail.com
Telefon: 5660 9969

 

Martin Kõmmus
E-post: mk6mmus@gmail.com
Telefon: 
5646 2189

 

Eiki Nestor
E-post: eiki.nestor@gmail.com
Telefon: 518 3432

 

Argo Nurs
E-post: argonurs@gmail.com
Telefon: 5663 0505

 

Tõnis Villmäe
E-post: tonis.villmae@tiksimgmail.com
Telefon: 5649 0321

 

Liina Lepamaa
E-post: liina.lepamaa@tiksimgmail.com
Telefon: 526 5981

 

Ene Tisler
E-post: enetisler@tiksimgmail.com
Telefon:

 

Georg Linkov
E-post: georglinkovsenior@tiksimgmail.com
Telefon: 5648 3426

 

Andrus Ilumets
E-post: andrus.ilumets@tiksimgmail.com
Telefon: 5648 8606

 

Tõnis Paljasma
E-post: paljasma@tiksimhot.ee
Telefon: 
5883 4011

 

Palle Kõlar
E-post: pallekolar@tiksimgmail.com
Telefon: 5622 2992