Emmaste Vaba Aja Keskuse 

Emmaste Avatud Noortekeskus

Kätlin Tammeveski

E-post: katlin.tammeveski@hiiumaa.ee

Telefon: 469 5442; 555 2540

Triinu Paabut

Avatud E-N 13-18, R 13-17 

https://www.facebook.com/emmasteank 

 

Käina Huvi- ja Kultuurikeskuse noortekeskus

Anna Lipp

E-post: anna.lipp@hiiumaa.ee

Telefon: 5563 1632

Tea Martin

Avatud E-N 12-18, R 12-21

http://www.kainakultuur.ee/noortekeskus

 

Kärdla Noortekeskus

Tarvo Malk

e-post: tarvo.malk@hiiumaa.ee

Telefon: 5198 7211

 

Kärdla Noortekeskus, Kärdla Noortemaja

Karmen Tee

E-post: karmen.tee@hiiumaa.ee

Telefon: 5333 7535

Merilyn Järvsaar

E-post: merilyn.jarvsaar@hiiumaa.ee

Avatud E-R 13-19

Kärdla Noortekeskus, Kõrgessaare Noortemaja

Liisu Orav

E-post: liisu.orav@hiiumaa.ee

Telefon: 469 3262; 5850 5914

Avatud E-R 12-18

Pühalepa Vaba Aja Keskus, Suuremõisa noortekeskus

Karola Lotta Kiisel

E-post: pyhalepavak@hiiumaa.ee , karola-lotta.kiisel@hiiumaa.ee

Telefon: 5911 2535

Kadri Maiste

E-post: kadri.maiste@hiiumaa.ee

Avatud E-R 10-18

 

 

Hiiumaa noorsootöö kvaliteet 2022-2023 

 

 

Hiiumaa Rajaleidja Keskus

Aadress: Leigri väljak 5, Kärdla, 92412 Hiiumaa

Telefon: 735 0700

E-post: hiiumaa@tiksimrajaleidja.ee

http://www.rajaleidja.ee/hiiumaa

Annely Adamson, sotsiaalpedagoog

E-post: Annely.Adamson@harno.ee

Ly Nõmme, eripedagoog/logopeed

e-post: Ly.Nomme@harno.ee

 

Hiiumaa koolide psühholoog

Ametikoht täitmata

 

Hiiumaa Noortespetside võrgustik

E-post: birgit.lukk@hiiumaa.ee

Hiiumaa noortespetside võrgustikku kuuluvad eri valdkondade asjatundjad. Siin saavad kokku noorsootöös tegutsevad ja noorsootöö eest vastutavad spetsialistid.

 

Hiiumaa haridusregister

https://hiiumaa.huviregister.ee/

Alates 2019/2020 õppeaastast on omavalitsuses kasutusel elektrooniline huvihariduse register.

 

Hiiumaa noorte sotsiaalmeedia

Instagramm: @hiiumaanoortele

Facebook: Noorsootöö Hiiumaal