Pühalepa osavald

Pühalepa vallamaja asub aadressil Vallamaja, Tempa küla, 92348 Hiiumaa. Kodanike vastuvõtt E–N kl 9–12 ja 13–17, R kl 9–14.

Teenistuskoht

Nimi

Telefon              

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Liili Eller

503 4688
463 6841

liili.eller@hiiumaa.ee

 

Sekretär

Katrin Paat

463 6840
5342 3573

katrin.paat@hiiumaa.ee

 

Maaspetsialist

Mai Julge

463 6845
504 2390

mai.julge@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Reet Nisumaa

463 6846

reet.nisumaa@hiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

Urme Soonvald

463 6844
521 0997

urme.soonvald@hiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Argo Valgma

5911 6641

argo.valgma@hiiumaa.ee

 

Heakorratöötaja

Kristjan Strutinski

5382 0805

kristjan.strutinski@hiiumaa.ee

 

Paluküla terviseraja haldusjuht

Aivo Pere

503 0037

aivo.pere@hiiumaa.ee

 

 

Pühalepa osavalla valitsus

Vallamaja, Tempa küla, 92348 Hiiumaa
Registrikood: 77000542
Telefon: 463 6840; 5342 3573  Faks: 463 6848
E-post: pyhalepa@hiiumaa.ee

 

Pühalepa osavalla hallatavad asutused