Eriolukord seoses koroonaviirusega

The selected web content no longer exists.

Ümberkorraldused Hiiumaal 3. märtsist

Eesti valitsus on kehtestanud senisest rangemad meetmed, et piirata koroonaviiruse leviku üha kiirenevat kasvu. Kui koolid alustasid uute reeglite alusel täna, siis vaba aja tegevustes algavad uued piirangud kolmapäevast, 3. märtsist. Uued nõuded kehtivad 28. märtsini: 

Käina spordikeskuse lahtiolekuajad ei muutu, lubatud on individuaaltreeningud. Piiratud mahus, st 25% täituvust arvestades jäävad avatuks jõusaal, aeroobikasaal ning suur bassein koos duši- ja riietusruumidega. Suletud on leili- ja aurusaunad, samuti väike bassein. Riietusruumi kappidest on kasutusel veerand olemasolevatest. Aeroobikasaali on võimalik kasutada individuaaltreeninguks või koos juhendajaga. Jõusaalis ja aeroobikasaalis kokku võib viibida 10 inimest. 

Elamuskeskuse Tuuletorn ekspositsioon on kolmapäevast ajutiselt suletud, ronimissein on avatud personaaltreeninguteks: maksimaalselt kaks inimest ja juhendaja. Söögikohad suletakse 3. märtsist alates hiljemalt kell 18, toidu kaasamüük on lubatud kauem. Tuuletorni kohvik Ruudi on sel perioodil avatud vaid nädalavahetustel: L–P kl 12–18.  

Kärdla Mängude maja jõusaalis saab korraga viibida kuni viis inimest. Pallisaali on võimalik kasutada individuaaltreeninguks üksi või koos juhendajaga.  

Kärdla kultuurikeskuses on võimalik näituseid külastada ainult individuaalselt – soovist näituse külastamiseks anda teada kultuurikeskuse kontorisse, tel 5300 3234. Veel homme pääseb riigimaja näitust külastama ilma ette teatamata.  

Hiiumaa muuseumi Pika maja ja Kassari muuseumimaja näitused on külastajatele suletud, avatuks jäävad muuseumipoed. 

Raamatukogud üle Eesti on lugejatele endiselt avatud. Lubatud on avariiulite kasutamine, väljaannete laenutus ja tagastamine, lugemissaalide külastamine jm. Avatud on ka Hiiumaa raamatukogud: Kärdla linnaraamatukogu, Kõrgessaare raamatukogu Emmaste raamatukogu, Käina raamatukogu, Suuremõisa raamatukogu, Hellamaa raamatukogu ja Palade raamatukogu.

Välitingimustes on lubatud huvitegevus, sportimine, avalikud koosolekud, meelelahutus jmt kuni 10 gruppides.