Sõeluuringul osalemine on imelihtne – pane end kirja juba täna!

Sõeluuring on terviseuuring, mis on mõeldud eelkõige tervetele, ilma kaebuste ja sümptomiteta kindlas vanusegrupis naistele ja meestele rinna-, emakakaela- või jämesoolevähi varaseks avastamiseks.

Sõeluuringutel saavad osaleda ka ravikindlustamata inimesed!

Me elame ja teeme lakkamatult plaane — väikeseid ja suuri. Me ehk ei märkagi, et samal ajal saab teoks lugematul hulgal neid plaane, mille tegime eile või, miks mitte, viisteist aastat tagasi.

Plaanidele mõtlemine paneb meid tegutsema. Toob naeratuse näole. Viib meid kokku uute ja vanade sõpradega. Õhtusöök, mida on kaua oodatud, võib kergesti viia mõtteni minna järgmisel suvel üheskoos kuhugi… Reisides tabab meid ikka tõdemus, et paari aasta pärast tuleme tagasi ja siis… Me mõtleme ajale, mil lapsed kooli lõpetavad. Mõtleme sellele, kui remont jõuab nii kaugele, et saame lõpuks aiale keskenduda! Ja koera võtta!

Neid asju, mida me mõjutada ega kontrollida saa, on maailmas niigi palju. Aga sõeluuringul käimine annab meile võimaluse kontrollida seda, millest sõltuvad kõik meie plaanid, meie tervist.

TULE VÄHI SÕELUURINGULE, SEST ELU ON EES.