Aare Ristmägi ja Maie Holtsmann pälvisid sotsiaalkaitseministri tunnustuse

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo tänas eakate päeval, 1. oktoobril vanemaealisi, kes on aktiivselt panustanud kohaliku elu edendamisse ning mänginud kogukonnas positiivset rolli. Kokku pälvisid tunnustuse 50 inimest erinevatest maakondadest üle Eesti, Hiiumaalt Aare Ristimägi ja Maie Holtsmann.  

Tunnustuse pälvisid aktiivsed vanemaealised, kelle hulgas on endisi õpetajaid ja koorijuhte, rahvamaja juhatajaid, malevajuhendajaid, aktiivseid kohaliku elu eestvedajad, erivajadusega inimeste hooldajaid, inimesi, kes andsid eakatele kriisi ajal ZOOMi keskkonnas inglise keele tunde, samuti mitmeid vabatahtlikke.  

Sel aastal saadeti kõigile tunnustuse pälvinutele koju kingitus: ministri tänukiri ja erinevate Eesti ettevõtjate käsitöömeened. 

Tunnustuse osaliseks said ka Aare Ernes ja Tõnu Otsason, kellele Eesti pensionäride ühenduste liidu juhatuse aseesimees Ago Kokser andis üle tänumedali seoses Eesti iseseisvuse taastamise 30. aastapäevaga. Autasuga tunnustab liit inimesi, kes osalesid pühendunult poliitilistes protsessides, mis viisid Eesti Vabariigi taasiseseisvumise väljakuulutamiseni.