Raamatupidajana alustas Erika Oago

Detsembris alustas vallavalitsuses raamatupidajana tööd Erika Oago. Erika on sündinud ja kasvanud Hiiumaal. Ta lõpetas 2013. aastal Hiiumaa Ametikoolis majandusarvestuse eriala. 2020 asus ta sama eriala uuesti õppima, aga seekord Tallinna Tehnikakõrgkoolis. "Olen teise kursuse tudeng ja õpingud on täpselt poole peal," ütles Erika.  

Varasemalt on Erika töötanud kaheksa aastat tootmisettevõttes ja üle viia aasta teenindussektoris. Hiiumaa vallavalitsuses on tema peamisteks tööülesanneteks palgaarvestus ja –aruandlus ning personalikulude analüüsimine: "Minu jaoks on see täiesti uus töökogemus ja olen õnnelik, et Hiiumaa vald andis mulle võimaluse töötada valdkonnas, mida õpin." Erika sõnul tunneb ta, et koolis õppimine ja reaalne töö on kaks erinevat asja ja tööd tehes mõistab ta asju paremini.  

Erika eesmärk on õpingud lõpetada ja end pidevalt arendada.  

Vabal ajal veedab Erika aega oma perega. Enim meeldivad talle pikad jalutuskäigud looduses koos oma koeraga. "Minu suurimaks kireks on meri ja kõik sellega kaasnev – ujumine, kalastamine või siis lihtsalt mere ääres istumine ja mere "hingamise" jälgimine," rääkis Erika. Ta lisas, et on õnnega koos, et elab kohas, mis on merele nii lähedal.