Tööpakkumine: psühholoog

Hiiumaa Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi psühholoogi ametikoha täitmiseks (osalise koormusega), kelle peamiseks ülesandeks on Hiiumaa haridusasutustes psühholoogiteenuse osutamine.

Peamised tööülesanded:

  • hindab ja dokumenteerib lapse psühholoogilist arengut ja toimetulekut;
  • kavandab, juhib ja viib läbi sekkumisi, mis vastavad lapse vajadustele ning hindamistulemustele, tehes sealjuures koostööd lapsevanemate ja haridustöötajatega ning kaasates vajadusel teisi spetsialiste;
  • nõustab lapsevanemaid lapse arengut, õppimist ja käitumist puudutavates küsimustes;
  • nõustab ja toetab haridusasutuste personali lapse vajadusi arvestava arengu- ja õpikeskkonna kujundamisel;
  • toetab ja nõustab last isikliku elu ja õppetööga seotud ning vaimse tervise probleemidega toimetulekul, tunnetusprotsesside, vaimsete võimete, käitumis- ja suhtlemisoskuste arendamisel ning õpi- ja karjäärivalikute tegemisel;
  • toetab ja nõustab last, lapsevanemat ja haridusasutuse personali psühhosotsiaalse kriisisekkumise erinevates etappides (kriisiennetus ja kriisijärgne tegevus);
  • osaleb erinevates arendustegevustes;
  • teeb kogukonna sees erialast teavitustööd, korraldab vajadusel ennetustegevusi (projektid, tugirühmad, vestlused, teemapäevad jm), lähtudes sihtgrupi vajadusest.

Nõudmised kandidaadile:

  • erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või koolipsühholoogi kutse;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;
  • B-kategooria juhtimisõigus;
  • eelnev kogemus noortega töötamisel.

Kasuks tuleb:

  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus ametiülesannete täitmiseks;
  • algatusvõime ja loovuse olemasolu;
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kohusetunne, analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõime;
  • heatahtlikkus, koostööle avatus, usalduslikkus ja ausus.

Pakume:

  • osalise koormusega mitmekesist ja vaheldusrikast tööd;
  • töötasu 1,0 ametikohal 2200 eurot;
  • puhkust 56 kalendripäeva;
  • erialaseid koolitusi;
  • toetavat kollektiivi;
  • tervise- ja spordikuluhüvitist.

Tööle asumine august 2024.

Kandideerimiseks esita motiveeritud sooviavaldus, elulookirjeldus ning ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 14. juuliks 2024. a digitaalselt allkirjastatuna valitsus@hiiumaa.ee

Lisainfo: abivallavanem Liisi Mäeumbaed, 5749 5414, liisi.maeumbaed@hiiumaa.ee.