Kärdla osavalla valitsus

Kärdla vallamaja asub aadressil Keskväljak 5a, 92413 Kärdla, Hiiumaa. Kodanike vastuvõtt E–N kl 9–12 ja 13–17, R kl 9–14.

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Liisa Randmaa

5302 0835

liisa.randmaa@hiiumaa.ee

 

Sekretär

Merilin Must

463 6082
512 1247

merilin.must@hiiumaa.ee

 

Maaspetsialist

Kai Vahtra

463 6085

kai.vahtra@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Triin Masing

506 4565

triin.masing@hiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

Pille Alevi

463 6094
505 5746

pille.alevi@hiiumaa.ee

 

Hooldustöötaja-autojuht

Enno Tuulik

5344 6611

 

 

Haldusjuht

Kristo Kuuse

5886 1126

kristo.kuuse@hiiumaa.ee

 

Haljastusspetsialist

Mai Sinilaid

463 6091
5340 6503

mai.sinilaid@hiiumaa.ee

 

Heakorraspetsialist

Sergei Trotski

5757 0237

sergei.trotski@hiiumaa.ee

 

Heakorraspetsialist

Helmuth Türnpuu

5349 0926

 

 

 

Kärdla osavalla valitsus

Keskväljak 5a, 92413 Kärdla, Hiiumaa
Registrikood: 77000513
Telefon: 
4636082  Faks: 4636080
E-post: kardla@hiiumaa.ee

Kärdla osavalla hallatavad asutused