Pühalepa osavallavalitsuse teenistujad

Teenistuskoht

Nimi

Telefon              

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Liili Eller

503 4688

liili.eller@hiiumaa.ee

 

Sekretär

Katrin Paat

463 6840

katrin.paat@hiiumaa.ee

 

Maaspetsialist

Mai Julge

463 6845
504 2390

mai.julge@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Reet Nisumaa

463 6846

reet.nisumaa@hiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

Urme Soonvald

463 6844

urme.soonvald@hiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Argo Valgma

5911 6641

argo.valgma@hiiumaa.ee

 

Heakorratöötaja

Kristjan Strutinski

5382 0805

kristjan.strutinski@hiiumaa.ee

 

Kalmistuid puudutavate küsimuste korral palun pöörduge Pühalepa vallamajja