Busside väljumisajad
01.09.2023
Siit leiate busside konkreetsetest peatustest väljumise ajad - samad, mis on peatustes reisijainfotahvlil. Väljatrükkimisel tasub jälgida lehe suurust - osa on suuruses A4 ja osa A3.
NB! Seoses kooli algusega muutunud peatuste infotahvlite väljatrükid on 01.09.2023 seisuga. Mis ei muutuunud, on suvise, 14.06.2023 seisuga. Versiooni kuupäev on kirjas infotahvli ülemisel parempoolsel nurgal.
Kui soovite reisijainfotahvlist või sõiduplaanist koopiat oma postkasti, andke, palun, märku piret.sedrik@hiiumaa.ee. Samale aadressile on oodatud märguanne mistahes peatuse infotahvli faili siia väljapanemiseks.
KÄRDLA
- Kärdla bussijaam
- Kärdla Keskväljak
- Linnumäe
- Padu, Heltermaa suund
- Padu, Keskväljaku suund
- Spordikeskus
KÄINA
- Kaigutsi
- Kaigutsi II
- Kalmistu, Emmaste suund
- Kalmistu, Käina suund
- Kassari
- Käina (vallamaja juures) Käina kooli suund
- Käina (vallamaja juures), Tuuletorni suund
- Käina kool, Käina keskuse suund
- Käina kool, Käinast väljuv suund
- Tuuletorni, Käinast väljuv suund
- Tuuletorni, Käina keskuse suund
PÜHALEPA
- Heltermaa
- Heltermaa, kaugliinid mandrile
- Kärdla lennujaam
- Palade, Heltermaa suund
- Palade, Kärdla suund
- Roograhu (sadam)
- Suuremõisa, Käina-Kärdla suund
- Suuremõisa, Heltermaa suund
- Suuresadama teerist
- Tiiupesa
EMMASTE
- Emmaste, Käina suunas
- Emmaste, Viiri-Sõru suund
- Emmaste kool
- Emmaste kool, parklas
- Emmaste lasteaed
- Haldi
- Harju
- Jausa
- Leisu
- Mänspäe
- Müürivahe
- Nurste
- Pärna
- Sõru (muuseumihoone)
- Sõru sadamahoone
- Tohvri
- Tuuliku
- Valgu
- Õngu
KÕRGESSAARE