Värvikampaania

Iga-aastaseks traditsiooniks muutunud kodude välisilmete värskendamine algab 1. mail ja kestab kuni 31. augustini.  

Kampaania korraldab Hiiumaa vald koostöös OÜga Faasion ja värvitootjatega, kes kõik panustavad 10% ehk soodustus värvijale on 30%  

Kampaanias osalemiseks on kaks võimalust:  

Vald jagab andmeid OÜga Faasion ning seejärel saab kauplusest osta soodsamalt värvikampaania tooteid.  

Soodusprotsent arvestatakse ostmisel koheselt maha, samuti ei pea kogu vajaminevat värvi korraga välja ostma, vaid võib seda teha kuni 31. augustini.   

Värvimistööd peavad olema tehtud 30. septembriks 2022.   

  Hiiumaa valla värvikampaania 2022 tingimused: Kampaanias võivad osaleda Hiiumaa valla elanikud ja suvekodu omajad, kes soovivad värvida Hiiumaal asuva elu- või abihoone fassaadi, uksi, aknaid või piirdeaeda. Samuti on oodatud osalema korterühistute või mitmepereelamute esindajad, küla- ja seltsimajade omanikud/kasutajad ning kogudused (akende, rõdude, fassaadi, piirdeaia värvimine) tingimusel, et värvitakse kogu hoone vastavad osad. Kampaanias osalemiseks saab osavalla valitsusest värvipassi taotleda alates 1. maist kuni 31. augustini. Värvimistööd peavad olema teostatud 30. septembriks 2022. Värvipassi alusel saab osta Faasion OÜ kauplusest (Põllu tn 32 Kärdla) värvikampaania tooteid jaehinnast 30% soodsamalt. Soodusprotsent arvestatakse ostmisel koheselt maha, samuti ei pea kogu vajaminevat värvi korraga välja ostma vaid võib seda teha kuni 31. augustini. Kampaaniat rahastavad 20% Faasion OÜ koostöös värvitootjatega ja 10% Hiiumaa vallavalitsus, kellel on õigus tingimuste mittetäitmisel saadud soodustuse osa tagasi nõuda.